Sevante Patronem Konkursu Fotograficznego „Nasze Łazienki 2024”

Z radością informujemy, że dołączyliśmy do grona patronów XVI edycji konkursu fotograficznego „Nasze Łazienki 2024”. Współpraca z serwisem Lazienkowy.pl stanowi doskonałą okazję do promowania unikalnych i funkcjonalnych przestrzeni łazienkowych. 

Zapraszamy serdecznie naszych Klientów i sympatyków do wzięcia udziału w konkursie „Nasze Łazienki 2024”. Dzięki naszemu zaangażowaniu, uczestnicy konkursu będą mieli możliwość nie tylko zaprezentowania swoich łazienek szerszej publiczności, ale również zdobycia atrakcyjnych nagród:

I miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł,

II miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 600 zł,

III miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 300 zł.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć swoich łazienek, które nie tylko prezentują piękno i styl, ale także funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania.

Zasady konkursu

Ciekawe i estetyczne wnętrze

Wystrój wnętrza łazienki powinien wzbudzać zainteresowanie i być zaaranżowany z pomysłem. Niezależnie od wielkości ani stylu łazienki, każdy ma szansę wziąć udział w konkursie i podzielić się własną kreatywnością. Fotografia może ukazywać całe pomieszczenie lub wybrany najciekawszy fragment.

Dobra jakość zdjęć

Intrygujące wnętrze to podstawa konkursu, ale również jakość przesłanych zdjęć będzie brana pod uwagę. Doceniane będą także kreatywne ujęcia, choć należy pamiętać, że konkurs skupia się głównie na aranżacji wnętrz, a nie na sztuce czysto artystycznej, więc nie należy robić niepotrzebnych zbliżeń.

Zastrzeżenie

Redakcja zastrzega sobie prawo niepublikowania zgłoszeń prezentujących pomieszczenia nieestetyczne, pozbawione walorów wizualnych, nieuporządkowane albo zawierających zdjęcia zbyt słabej jakości (niska rozdzielczość, za ciemne itp.). Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Jak wziąć udział w konkursie?

W ramach konkursu przyślij zdjęcia swojej łazienki na adres konkurs@lazienkowy.pl; za pośrednictwem profilu facebook serwisu dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/Lazienkowypl/.

 

W konkursie można zgłosić maksymalnie 5 zdjęć.

Wszystkie informacje dotyczące sposobów zgłoszeń oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.lazienkowy.pl.

Czas trwania konkursu

Konkurs „Nasze Łazienki 2024” rozpoczyna się 1 maja 2024 roku i trwa do 12 września 2024 roku. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by pokazać swoją łazienkę w najlepszym świetle i zdobyć uznanie w oczach ekspertów oraz atrakcyjne nagrody!

Jesteśmy podekscytowani możliwością wspierania kreatywności i innowacyjności wśród pasjonatów designu łazienkowego. Wspólnie z serwisem Lazienkowy.pl oraz uczestnikami konkursu, mamy nadzieję na odkrycie nowych, inspirujących projektów, które będą służyć jako benchmark dla przyszłych trendów w aranżacji łazienek. Dołącz do nas i pokaż, jak wyjątkowa może być Twoja łazienka!