Porady ekspertów

 • Sevante Patronem Konkursu Fotograficznego „Nasze Łazienki 2024”
  Sevante Patronem Konkursu Fotograficznego „Nasze Łazienki 2024”

  Z radością informujemy, że dołączyliśmy do grona patronów XVI edycji konkursu fotograficznego „Nasze Łazienki 2024”. Współpraca z serwisem Lazienkowy.pl stanowi doskonałą okazję do promowania unikalnych i funkcjonalnych przestrzeni łazienkowych.

  Zobacz więcej
 • Odpływ liniowy czy niski brodzik? Poznaj listę za i przeciw
  Odpływ liniowy czy niski brodzik? Poznaj listę za i przeciw

  Trendy łazienkowe ostatnich lat zmierzały w kierunku likwidacji brodzików na rzecz odpływów liniowych. Dziś jednak śmiało można powiedzieć, że płaskie brodziki mogą nie tylko konkurować z wykończeniem kabiny bez jej użycia, ale i w niektórych przypadkach być lepszą alternatywą, także w kwestii estetyki. Zobacz, kiedy odpływ liniowy ma sens, a kiedy lepiej jest zdecydować się na brodzik.

  Zobacz więcej
 • Łazienka w stylu Japandi, czyli jaka? Wyróżniki stylu Japandi
  Łazienka w stylu Japandi, czyli jaka? Wyróżniki stylu Japandi

  Styl Japandi, będący połączeniem japońskiej prostoty z skandynawską funkcjonalnością, to trend, który zdobywa coraz większą popularność w urządzaniu wnętrz, zwłaszcza łazienek. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, czym charakteryzuje się styl Japandi, skąd się wziął, dlaczego cieszy się popularnością, jak urządzić łazienkę w tym stylu oraz dlaczego warto postawić na tę estetykę.

  Zobacz więcej
 • Jak urządzić łazienkę w stylu modern farmhouse?
  Jak urządzić łazienkę w stylu modern farmhouse?

  Styl modern farmhouse zyskuje na popularności, łącząc w sobie elementy rustykalne z nowoczesnym designem. Dociera przede wszystkim na przedmieścia, będąc idealnym sposobem na urządzenie nowobudowanych domów. Jak urządzić łazienkę w tym stylu?

  Zobacz więcej
 • Najlepsza ściągaczka do wody to…?
  Najlepsza ściągaczka do wody to…?

  Urządzając łazienkę, warto dołożyć do standardowego zestawu akcesoriów dedykowaną ściągaczkę do wody, która będzie miała swój uchwyt i design odpowiadający wszystkim dodatkom. Przekonaj się, że będziesz z niej korzystał częściej, niż z jakiejkolwiek innej ściągaczki!

  Zobacz więcej
 • Najnowsze trendy w wystroju łazienek
  Najnowsze trendy w wystroju łazienek

  Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu – bez niej ciężko byłoby się obejść. Kiedyś łazienki pełniły jedynie funkcję użytkową – dziś, stanowią stylową ozdobę mieszkania. W ciągu ostatnich kilku lat projektanci wnętrz koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych, funkcjonalnych i stylowych łazienek. Poniżej kilka najnowszych trendów w wystroju łazienek – jeśli planujesz remont to przeczytaj koniecznie.  

  Zobacz więcej
 • Jak wybrać stylową kabinę prysznicową
  Jak wybrać stylową kabinę prysznicową

  Jeśli stoisz przed wyborem kabiny prysznicowej to musisz wiedzieć, że czeka cię nie lada wyzwanie. Ilość dostępnych modeli potrafi przyprawić o ból głowy. Na szczęście przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do zakupów. Na co zwrócić uwagę? Jak wybrać kabinę prysznicową? Od czego zacząć?  

  Zobacz więcej
 • Praktyczne porady dotyczące sprzątania łazienki – jak utrzymać łazienkę w czystości i porządku
  Praktyczne porady dotyczące sprzątania łazienki – jak utrzymać łazienkę w czystości i porządku

  Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego warto zadbać o jej czystość i porządek. Sprzątanie łazienki może wydawać się trudnym zadaniem, ale z praktycznymi poradami, które przedstawiam poniżej, utrzymanie jej w czystości i porządku stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.  

  Zobacz więcej
 • Jak zaprojektować łazienkę dla rodzin z dziećmi
  Jak zaprojektować łazienkę dla rodzin z dziećmi

  Łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy wiele czasu każdego dnia. Dlatego ważne jest, aby zaprojektować ją w taki sposób, aby była funkcjonalna, wygodna i przyjazna dla wszystkich użytkowników, w tym dla rodzin z dziećmi. W tym artykule przedstawimy kilka praktycznych pomysłów na projektowanie łazienek dla rodzin z dziećmi.  

  Zobacz więcej
 • 5 prostych sposobów na odświeżenie wystroju łazienki
  5 prostych sposobów na odświeżenie wystroju łazienki

  Zmiany są wskazane. Sprawiają, że się rozwijamy, podążamy naprzód i odpoczywamy psychicznie. Zmiana otoczenia to słynny pogromca stresu. Niekoniecznie musimy od razu planować długie i dalekie podróże. Wystarczy zacząć od prostej metamorfozy wnętrz własnego mieszkania. Zmiana wystroju łazienki? Dlaczego nie! To, jak daleko ona sięgnie zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni i oczywiście budżetu.  

  Zobacz więcej
 • 5 sposobów na niebanalny design łazienki
  5 sposobów na niebanalny design łazienki

  Aranżując łazienkę, tak jak i każde inne pomieszczenie w mieszkaniu, starajmy się unikać powtarzalnych schematów. Niech łazienka zachwyca oryginalną stylizacją, współgrającą z osobowością jej właścicieli. Tutaj nie ma miejsca na nudę i monotonię. Od czego zacząć? Przede wszystkim postawmy na oryginalne produkty, które wskażą pożądany przez nas design łazienki. Jakie perełki znajdziemy dziś na rynku?  

  Zobacz więcej
 • Nieoczekiwane rozwiązania dekoracyjne do łazienki – inspiracje
  Nieoczekiwane rozwiązania dekoracyjne do łazienki – inspiracje

  Niespodziewany efekt we wnętrzu i odważna aranżacja. Tak tworzy się modne, eklektyczne i jedne z najbardziej pożądanych dziś przestrzeni. Odważne i nietypowe stylizacje mają na celu wyrażenie osobowości ich właścicieli. Mają być oazą spokoju i wytchnienia. Prawdą jest, że każdy z nas oczekuje od otoczenia czegoś innego. Podążajmy więc za własnymi pragnieniami i podczas tworzenia wystroju wnętrza zwracajmy baczną uwagę na każdy detal! Nie inaczej sprawa się oczywiście ma, jeśli chodzi o...

  Zobacz więcej
Showing 1 to 12 of 28 (3 Pages)