Historia sevante

SEVANTE

Nasza historia

Nasze początki sięgają 2013 roku, kiedy założyciele sklepu internetowego www.sevante.pl otworzyli firmę zajmującą się handlem materiałami budowlanymi.

Dostrzegając zapotrzebowanie rynku i dołączając do tego wiedzę w zakresie procesu od budowy aż po wykończenie domów i mieszkań, postanowiliśmy wyspecjalizować się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży materiałów oraz urządzeń wyposażenia sanitarnego.

Efektem tej drogi jest sklep internetowy www.sevante.pl, który od samego początku swojego istnienia ma jasno sprecyzowany cel – dostarczać unikalny desing do każdej łazienki, a wszystko to przy pełnej satysfakcji klienta.

Głęboko wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie mają znaczenie i mogą mieć swój realny wkład w tworzenie oryginalnych, a zarazem funkcjonalnych wnętrz.

Zapraszamy!

SEVANTE

Nasza historia

Opis i specyfikacja

Od momentu powstania naszego sklepu postawiliśmy na zadowolenie naszych klientów z dokonywanych u nas zakupów. Takie podejście zaowocowało świetnymi opiniami i nienaganną reputacją, która wyróżnia nas wśród konkurencji.

Atrakcyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były jak najbardziej konkurencyjne, a oferowane produkty były najwyższej jakości. Ponadto, regularnie organizujemy różnego rodzaju promocje, w których na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Zapewniamy fachowe doradztwo

Osoby wchodzące w skład naszego zespołu to młodzi, ambitni ludzie, którzy świetnie znają się na sprzedawanym przez nas sprzęcie i chętnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi handlowcy pomogą wybrać odpowiedni sprzęt lub wyposażenie dla Ciebie, tak aby spełniał on Twoje potrzeby oraz oczekiwania.

Praca dla ludzi z pasją

Tak samo jak o Klientów, dbamy również o swoich pracowników. Każda zatrudniona w naszej firmie osoba wnosi do niej masę pomysłów oraz energii do pracy. Jeśli i Ty chcesz dzielić z nami swoje pasje, umiejętności i zainteresowania, aplikuj do naszego zespołu! Poszukujemy osób, które chętnie podejmują nowe wyzwania, ale i nie boją się przedstawić swoich własnych pomysłów i rozwiązań.